Naučné stezky Jizerské hory

Naučné stezky jsou vzdělávacími trasami, které nabízejí jedinečnou příležitost naučit dozvědět se zajímavé informace o okolní krajině, ale třeba i historii měst a obcí. V lokalitě Jizerské hory máte možnost vydat se na edukační procházku. Naučné stezky jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, jak pro dospělé, děti nebo rodiny. Informační cedule vám poskytnou poutavé informace o okolí. Procházky po naučných trasách nejen posílí vaše vědomosti, ale také propojí s lokalitou ve které se nacházíte. Přidejte se k edukační výpravě a objevujte nové světy v oblasti Jizerské hory.

Kam chcete jet?

Naučné stezky
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Zrušit vše
Naučné stezky
Poznávací

Medvědí stezka

Krkonoše a Podkrkonoší Špindlerův Mlýn (28 km)

8.1/10

Návštěva Špindlerova Mlýna nabízí různé sportovně-rekreační vyžití. Pokud vyjedete lanovkou na Medvědín, vydejte se na Medvědí stezku....

Tipy na další zážitky

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více