Hvězdárny a planetária Jizerské hory

Pro všechny milovníky vesmíru a astronomie jsou hvězdárny a planetária neodolatelným lákadlem. V lokalitě Jizerské hory můžete navštívit tato úžasná místa a ponořit se do světa hvězd, planet a galaxií. Není na to pozorovat noční oblohu, pohyb planet a vesmírné jevy. Hvězdárny a planetária vám otevřou dveře do nekonečného vesmíru. Ať už nahlédnete do teleskopu nebo si vyslechtnete přednášku odborníka, návštěva bude stát za to. A třeba uvidíte padat hvězdu nebo spozorujete letící komenetu či družici.

Kam chcete jet?

Hvězdárny a planetária
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Zrušit vše
Hvězdárny a planetária
Naučné

Lidová hvězdárna

Český ráj Turnov (26 km)

9/10

Lidová hvězdárna Turnov vznikla v šedesátých letech dvacátého století. Její kopule má průměru šest metrů a ukrývá refraktor 160/2600,...

Tipy na další zážitky

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více