Cyklistické trasy Jizerské hory

Prozkoumejte naše tipy na cyklistické trasy v oblasti Jizerské hory a vydejte se na výlet na kole. Cyklistika není jen sportem, ale i způsobem, jak objevovat krásy okolní krajiny a dopřát si aktivního odpočinku. Kolo je ideálním prostředkem pro cestování v souladu s přírodou a životním prostředím. Na našich stránkách najdete rozmanité cyklistické trasy a cyklostezky, které vám umožní na kole objevovat nová místa v lokalitě Jizerské hory. Ať už jezdíte na gravelu, silničním, horském kole nebo koloběžce, máme pro vás tipy a inspiraci na cyklovýlety. Vyberte si cyklotrasu podle délky či náročnosti.

Kam chcete jet?

Cyklistické trasy
Upřesněte výběr
Zrušit vše
  • Pro koho
  • Téma
Zrušit vše
Cyklistické trasy
Sportovní

Bikepark Rokytnice nad Jizerou

Krkonoše a Podkrkonoší Rokytnice nad Jizerou (21 km)

10/10

Máte rádi adrenalin na kolech? Zajeďte si v Krkonoších do Rokytnice nad Jizerou. Ve Skiareálu Horní domky objevíte bikepark, který...

Tipy na další zážitky

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více