Jeskyně Jizerské hory

Ponořte se do fascinujícího světa jeskyní a objevte tajemství ukrytá hluboko pod povrchem. Zde na regiontourist najdete jeskyně, které je možné navštívit v lokalitě Jizerské hory a širokém okolí. Dozvíte se vše co potřebujete vědět, tak abyste se mohli vydat za nezapomenutelným zážitkem do hlubin země. Čekají na vás jedinečné trasy mezi krápníky, stalagmity a stalagtity, které se klenou v impozantních krasových útvarech. Nenechte si ujít nádherná jeskynní jezera, dechberoucí podzemní komplexy s podmanivou atmosférou.

Kam chcete jet?

Jeskyně
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Zrušit vše
Jeskyně
Poznávací

Jeskyně Postojna

Český ráj Mírová pod Kozákovem (23 km)

6.5/10

Jeskyně Postojna, známá také pod jménem Amerika, se nachází v přírodní rezervaci Klokočské skály v Zeleném dole. Jedná se o pás v délce...

Tipy na další zážitky

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.