Motokáry Masarykův okruh

Brno, Jižní Morava
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
9/10

Chcete si připadat jako profi závodníci na motokárách? Vyzkoušejte trať Masarykova okruhu v Brně. Motokáry, v nichž se vydáte na trať, mají ochrannou konstrukci. Zažijete skvělou atmosféru a adrenalin.

Autor článku: Radomír Němeček, 27. listopadu 2021

Těšte se na pořádný zážitek

Jen pár desítek metrů od závodního Masarykova okruhu v Brně můžete vyrazit na dráhu, která vám dopřeje skvělý výhled do míst, kde se jezdí MotoGP. Užijete si však hlavně vlastní závody na motokárách nebo malých motocyklech pitbike. Dráha vám poskytne dostatek prostoru, při jízdě můžete taktizovat, zvládnete hravě předjížděcí manévry a pořádně si s ostatními jezdci zasoutěžíte.

Půjčují závodní motokáry

Motokáry vám zapůjčí, některé jsou o objemu 270 ccm. Budete nadšeni jejich vysokým výkonem a překvapeni, jak dobře se dají ovládat. Pokud jste teprve začátečníci, můžete se projet na slabších motokárách o objemu 200 ccm. Vaše časy se zapisují. Po sezoně vítěz získá příležitost závodit proti profesionálním automobilovým jezdcům.

Upozornění

Helmu a rukavice si půjčíte. Na jednostopých strojích pitbike potřebujete mít své rukavice, případně si půjčíte kombinézu.

Tipy na ubytování

Provozní doba

Dráha je v provozu vždy od dubna do konce října v závislosti na počasí.

Občerstvení

K dispozici je automat s občerstvením a zastřešený altán.

Parkování

Součástí motokárového areálu je prostorné parkoviště. Od parkoviště je areál 50 m.

Poloha na mapě


 

Základní údaje

Kontaktní údaje

Ostrovačická 936
Brno
602 727 025
546 123 323
motokary@brno-circuit.com
brno-circuit.com

Štítky

  • Adrenalin
  • pro dva
  • Motokáry
  • Výlety
  • pro seniory
  • pro rodiny s dětmi
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
9/10
Podělte se s přáteli

Tipy na zážitky v okolí

Tipy na další zážitky

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.