Tipy co podniknout Zlaté Hory a okolí pro rodiče s dětským kočárkem

Hledáte nápady na aktivity a tipy kam na výlet vhodné pro rodiče s dětským kočárkem v okolí obce Zlaté Hory. Tvoříme turistický obsah s tipy co navštívit a zajímavá místa pro rodiče s dětským kočárkem v lokalitě Zlaté Hory a širším okolí. Ať už se vydáte na pěší výlet, poznávání historickým památek nebo náštěvu romantických míst, obec Zlaté Hory má co nabídnout. Je zde co vidět a nudit se nebudete. Koukněte pro inspiraci kam v destinaci Zlaté Hory a okolí pro rodiče s dětským kočárkem : Zlatorudné mlýny – skanzen u Zlatých hor. Obec se nachází v regionu [Regionu], Olomoucký kraj.

Kam chcete jet?

pro rodiče s dětským kočárkem
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Zrušit vše
pro rodiče s dětským kočárkem
Poznávací

Africké muzeum Safari

Střední Morava a Jeseníky Holčovice (13 km)

9/10

Při svém putování po Jeseníkách se můžete zastavit v Holčovicích v Moravskoslezském kraji v okrese Bruntál. V části obce Jelení objevíte...

Poznávací

Rozhledna Zlatý Chlum

Střední Morava a Jeseníky Česká Ves (14 km)

9.5/10

Při návštěvě Priessnitzových lázní v Jeseníku si můžete udělat pěkný výlet na vrch Zlatý Chlum. Stojí tam 30 m vysoká kamenná rozhledna,...

Tipy na ubytování

Poznávací

ZOO Faunapark Horní Lipová

Střední Morava a Jeseníky Lipová-lázně (23 km)

9.5/10

Na střední Moravě v Jeseníkách pod Šerákem zavítejte v obci Horní Lipová do menší zoo. Potěší vás i vaše děti. Chov zvířat je v soukromých...

Tipy na další zážitky

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.