Koupaliště Vlachovice

Vlachovice, Bílé Karpaty, Východní Morava
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
7.5/10

V Malé obci Vlachovice nedaleko Valašských Klobouků v okrese Zlín si můžete užít hezký letní den na koupališti. Sice není velké, ale najdete v něm i přesto spoustu radovánek a relaxaci.

Autor článku: Radomír Němeček, 27. listopadu 2021

Koupání ve velkém i dětském bazénu

Koupaliště ve Vlachovicích na východní Moravě se nachází v přírodním vesnickém prostředí. Chráněná krajinná oblast Bílé Karpaty tvoří vesnici krásný rámec. Můžete se koupat ve velkém bazénu, kde si zaplavete. Děti mají k dispozici menší bazén. Je zde také písečné volejbalové hřiště. K opalování slouží lehátka a slunečníky, vše si zapůjčíte. Kolem bazénu jsou lavičky na travnatých plochách.

Relaxcentrum s vířivkou i saunou

Součástí koupaliště je relaxační centrum. Užijete si vířivku i saunu. Můžete zdokonalovat fyzickou kondici na posilovacích strojích. Provozovatelé nabízejí zapůjčení kola třeba na celý den, abyste se mohli vydat na projížďku po krásném okolí.

Občerstvení

V areálu je občerstvení. Na betonové ploše u bazénu najdete stolky s křesílky, kde můžete jídlo i pití vychutnat.

Tipy na ubytování

Kde zaparkovat

Před areálem koupaliště je k dispozici prostranství na parkování.

Poloha na mapě

Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
7.5/10
Podělte se s přáteli

Tipy na zážitky v okolí

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.