Koupaliště Police nad Metují

Police nad Metují, Broumovsko, Královéhradecko
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
10/10

Příjemné zchlazení v horkých letních dnech nebo báječný odpočinek po náročné túře. Vše vám splní koupaliště, které naleznete na okraji Police nad Metují. Koupaliště je skvělé tím, že je vhodné pro nadšené plavce, neplavce i pro ty nejmenší.

Autor článku: Radomír Němeček, 19. března 2021

Relax a sportovní vyžití

Zchladit se můžete v 25 m dlouhém koupališti. Kdo neplave, nemusí se vůbec ničeho bát, je zde totiž i bazén pro neplavce. Pro děti je zde samozřejmě brouzdaliště, rekreační bazén a nově rekonstruovaná brodítka. Sportovní nadšenci mohou využít stolní tenis, kuželky, půjčit si míče, tenisové rakety či další pomůcky ke cvičení ve vodě.

Občerstvení

V areálu je stánek s občerstvením.

Jak na koupaliště

Z náměstí se  ke koupališti dostanete po zeleném značení, které vede směrem do NPR Polické stěny – Suchý Důl. Cesta z náměstí je dlouhá maximálně 10 minut chůze.

Tipy na ubytování

Parkování

Přímo u koupaliště není parkování možné. Doporučujeme zaparkovat automobil v Bělské ulici, která se nachází přibližně pět minut chůze od koupaliště. Zde je vyhrazené parkoviště – zdarma.

Poloha na mapě

Tip na výlet

Doporučujeme navštívit turistické zajímavosti přímo v Polici nad Metují. Obrovským lákadlem pro děti i dospělé je Muzeum stavebnice Merkur a Muzeum papírových modelů, která se nachází nedaleko náměstí u autobusového nádraží. 

Základní údaje

Kontaktní údaje

Ke Koupališti
Police nad Metují
491 421 501
infocentrum@policko.cz
www.sportvpolici.cz

Štítky

  • Relax
  • pro rodiny s dětmi
  • Koupání
  • pro rodiče s dětským kočárkem
  • pro dva
  • pro seniory
  • pro vozíčkáře
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
10/10
Podělte se s přáteli

Tipy na zážitky v okolí

Tipy co podniknout v regionu Královéhradecko

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.