Koupaliště Jílové
Jílové, Tiské Stěny, České Švýcarsko

 
Ohodnoťte jak se vám líbil článek
0/10

Koupaliště Jílové u Děčína je pěkným místem pro strávení příjemného letního dne na sluníčku u vody.

Autor článku: Radomír Němeček, 11. února 2021

Prima relax na menším koupališti

Areál koupaliště sestává ze dvou bazénů, jednoho hlubokého o rozměrech 26 x 50 metrů a dětského 25 x 20 metrů. Ke slunění zve travnatá pláž s možností využití slunečníků a také několik laviček. K dispozici je oddělené WC pro ženy a pro muže, obojí vybavené uvnitř také umyvadly.

Beach volejbal v Jílovém

Vedle koupání si tu můžete zasportovat a na třech pískových kurtech si zahrát plážový volejbal. Pro děti je připravený oblíbený dětský koutek s prolézačkami. 

Kde se občerstvit

V areálu koupaliště je stánek s občerstvením.

Parkování

Zaparkovat můžete u koupaliště.

Poloha na mapě

Tip na výlet

Z Jílového se vydejte do Verneřic (cca 13 km) a zamiřte k Bobří soutěsce se stejnojmenným vodopádem, který je tvořen asi 8 m vysokými kaskádovitými peřejemi. Cesta z obce vede po zelené turistické značce a je dlouhá asi 0,5 km. Vydat se můžete také k Bukové hoře s Humboldtovou vyhlídkou, kterou tvoří skalnatý vrch s překrásným výhledem na České Středohoří, Krušné hory i do vzdáleného údolí řeky Labe. Vedle ní je tu také horská bouda s občerstvením. Přístup z obce Malé Březno po značené cestě s velkým převýšením. Při cestě vozem můžete dojet pod televizní vysílač na Bukové hoře a dojít asi 10 min. pěšky.

Základní údaje

Kontaktní údaje

Jílové

Štítky

  • Relax
  • Pro rodiny s dětmi
  • Koupání
  • Pro rodiče s dětským kočárkem
  • Pro dva
  • Pro seniory
  • Pro vozíčkáře
Jak se vám líbí článek
0/10
Podělte se s přáteli

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více