Dětský svět Kroměříž

Kroměříž, Východní Morava
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
8/10
Autor fotky: detskysvetkromeriz.cz

V Kroměříži můžete s dětmi zavítat do unikátního zábavního parku, který nalezente na výstavišti. Dětský svět má přichystané aktivity pod širým nebem i pod střechou. Přístupný je za jakéhokoliv počasí.

Autor článku: Radomír Němeček, 4. dubna 2021

Uvnitř nebo venku? Zábavy je tu dost.

Dětský svět Kroměříž je jedinečný multifunkční prostor. Zábavu si tady najdou malí i velcí. Ve vnitřních i na venkovních plochách se nachází velké množství atrakcí. Uvnitř děti potěší pětipodlažní zasíťovaný herní Chacha box plný prolézaček a skluzavek, obrovský nafukovací polštář, skákací hrad a velká skluzavka. Objevíte lezeckou stěnu nebo nafukovací horu, které se tu říká pudink. Nechybí trampolínové centrum. Pro nejmenší je určen bazén s balonky a skluzavkou. Kreativní děti navštíví kuchyňky a dílničky, kde mohou tvořit.

foto: detskysvetkromeriz.cz

Moderní technologie? Žádný problém

Pro milovníky moderních technologií je připravena místnost plná jezdících zvířátek, interaktivních her, vzdušných hokejů, motorek a mnoha dalších elektronických atrakcí. Prostě technický ráj.

foto: detskysvetkromeriz.cz

Atrakce pod širým nebem doplňují hřiště

Venkovní prostor pak nabídne skluzavky, zemní a vzduchovou trampolínu, prolézačky, pískoviště se skluzavkou, lezecké atrakce. Potěší vás lezecký balvan, lanový kužel a další zábavné prvky. Venku uvítáte i řadu možností k provozování rozmanitých sportů. Je zde skatepark, oblíbené tenisové kurty, hřiště pro plážový volejbal, streetball, volejbal, basketbal, házenou, malou kopanou a badminton.

foto: detskysvetkromeriz.cz

Tipy na ubytování

Můžete zde uspořádat i narozeninovou oslavu

V areálu je box pro individuální narozeninové oslavy, které si tu můžete objednat.

Občerstvení

Občerstvit se můžete přímo v areálu dětského světa, kde se nachází kavárna a s různými dobrotami.

Kde zaparkovat a přístupnost

Přímo vedle zábavního parku a výstaviště je k dispozici velké množství parkovacích ploch. Z parkoviště do světa Floria určitě nezabloudíte. Parkoviště jsou totiž v těsné blízkosti výstaviště i dětského zábavního parku.

Poloha na mapě

Kam na další výlet

Připomeňte si osobnost Karla Kryla
Expozice Karla Kryla v Kroměříži v suterénu opraveného Starého pivovaru vám připomene osobnost písničkáře, který svým originálním, osobitým dílem upoutal několik generací. Jeho myšlenky jsou platné dodnes. Expozice věnovaná slavnému kroměřížskému rodákovi je prostorem plným emocí. Stejně tak i dílo revoltujícího básníka s kytarou. Výstava vás přímo vtáhne do Krylových myšlenek a jejím hlavním smyslem je vyvolat v návštěvnících pocity, prožitky a emoce.

Základní údaje

Kontaktní údaje

Velehradská
Kroměříž 76701
724 609 790
info@detskysvetkromeriz.cz
detskysvetkromeriz.cz

Štítky

  • Zábavné
  • pro rodiny s dětmi
  • když prší
  • Zabavní centra
  • Výlety
  • pro rodiče s dětským kočárkem
  • Dětská hřiště
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
8/10
Podělte se s přáteli

Tipy na zážitky v okolí

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.