Človíčkova stezka

Staré Město, Slovácko, Východní Morava
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
0/10
Autor fotky: sportparkrybnicek.cz

Ve Starém Městě ve Zlínském kraji s dětmi objevíte báječnou Človíčkovu stezku. Užijete si na ní zábavu a zpestříte si pobyt na Moravě. Stezka je součástí víceúčelového sportovního areálu Sport Park Rybníček.

Autor článku: Radomír Němeček, 14. července 2021

Na děti čekají interaktivní prvky se spoustou zábavy

Víte, co je ideál krásy těla a ducha? Vše se dozvíte na Človíčkově stezce. Budete ji zkoumat pomocí interaktivních prvků. Pochopíte, jak vznikal sport a připomenete si vývoj od pračlověka až po Olympijské hry.  Na jednotlivých zastaveních si můžete vyzkoušet řadu sportovních disciplín od hodu až po skok. Prvků na protažení těla je zde nepřeberně. Kromě toho se na informačních tabulích dočtete spoustu informací. Človíčkova stezka je součástí Sport Parku Rybníček.

Proč pravidelně sportovat

Cílem Človíčkovy stezky je ukázat dětem i jejich rodičům, co je podstatou sportu. Ovšem nejen z hlediska vrcholového fyzického výkonu. Dozvíte se, co znamená kultovní ideál krásy těla a ducha. Poznáte i to, jak sport ovlivňovala ve středověku víra v Boha. Součástí Človíčkovy stezky je  bosý chodníček, ohniště na opečení buřtů a další atrakce.

Občerstvení

Občerstvíte se v přilehlém Café Bistro Rybníček. V prostorách bistra je i dětský koutek a vedle zahrádky je dětské hřiště.

Tipy na ubytování

Parkování a přístupnost

U sportovního areálu jsou k dispozici parkovací místa. Od parkování jste v bráně Človíčkovy cesty během chvilky.

Poloha na mapě

Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
0/10
Podělte se s přáteli

Tipy na zážitky v okolí

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.