Centrum Walzel

Meziměstí, Broumovsko, Královéhradecko
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
10/10

Fabrika na zážitky. Tak zní výstižná definice Centra Walzel v pohraničním městečku Meziměstí v Broumovské vrchovině. Bývalá tkalcovská továrna se proměnila v zábavní centrum a nabízí řadu zajímavých aktivit. Využít můžete využít i zážitkové balíčky.

Autor článku: Radomír Němeček, 10. dubna 2024

Navštivte moderní komplex střelnic

Industriální Centrum Walzel je mimo jiné proslulé moderním komplexem krytých střelnic. Nabízí možnost střelby z krátkých i dlouhých zbraní. Vyzkoušíte reálný trénink sebeobrany proti aktivnímu střelci, střelbu pod vedením zkušených instruktorů. K dispozici je projekční systém Hitcom, vyvinutý pro výcvik německých ozbrojených složek.

Můžete si zasportovat

Čeká na vás bowling na moderní, strojově mazané dráze. V Bowling baru s možností občerstvení si zahrajete i kulečník, fotbalpool, stolní fotbálek. K dispozici je dětský bowling a laserová střelnice. Pokud rádi lezete, potěší vás 13 m vysoká lezecká stěna s cestami různých obtížností. Využijte fitness centrum, 12 m dlouhou slackline a zrelaxujete v solné jeskyni.

Je zde i restaurace

Součástí Walzelu je oblíbená Švejk restaurace se staročeskou kuchyní. V létě vás potěší přilehlá zahrádka u řeky s dětským koutkem a lehátky. Pro větší akce slouží prvorepublikově laděný Salón Walzel. Během roku se otevírá tzv. Vinnou bránou s ochutnávkami vín.

Tipy na ubytování

Kde zaparkovat

U centra je dostatek parkovacích míst.

Vlakem do Walzelu

Z vlakové stanice Meziměstí je Walzel vzdálen 350 m. Trasa na mapě

Poloha na mapě

Kam na další výlet v okolí
Vydejte se např. na nedaleký Ruprechtický Špičák, nejvyšší vrchol Javořích hor. Rozhlédnete se do údolí řeky Stěnavy, uvidíte Broumovské stěny a při dobré viditelnosti i Krkonoše, Soví hory v Polsku, Orlické hory i masív Kralického Sněžníku.

Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
10/10
Podělte se s přáteli

Tipy na zážitky v okolí

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.