Aquapark Babylon

Liberec, Liberecko, Českolipsko - Jizerské hory
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
10/10

Aquapark Babylon Liberec se právem řadí mezi nejznámější svého druhu v Čechách, díky neobvyklému prostředí a více než pestré nabídce vodních radovánek.

Autor článku: Radomír Němeček, 9. prosince 2020

Svět zábavy nikdy nebyl pestřejší

Vstupem do Aquaparku s unikátní steampunkovou výzdobou se rázem ocitnete v podmořské říši bájného kapitána Nema. Čekají tu na vás tobogany, skluzavky, divoká řeka, tajemná jeskyně, vířivka a mnoho dalšího. Působivou podívanou nabízí 3x denně Laser show plná barev, animací a dýmových efektů, promítaná na devítimetrovou vodní zeď přímo nad hladinou bazénu. Kdo by zatoužil po slunečních paprscích na čerstvém vzduchu, může od července do srpna využít prostoru Sluneční terasy, na kterou vede přímý vstup z Aquaparku.

foto: centrumbabylon.cz

Když je čas na relaxaci

Zatímco malí raubíři dovádí na vodních atrakcích, dospělí si mohou odpočinout ve vířivce nebo Saunovém světě, který je součástí Aquaparku. Relaxovat můžete ve finské sauně, infrasauně, turecké páře, naleznete zde i velký ochlazovací bazén a odpočinkovou zónu s lehátky a posezením.

foto: centrumbabylon.cz

Kudy do aquaparku?

Vjezd do Centra Babylon je na Košické ulici, vedle vchodu do Hotelu Babylon. Zaparkujete na hlavním krytém parkovišti, které je zpoplatněné. Další možnost parkování je na nekrytém parkovišti na odstavné ploše před hlavním vchodem na Nitranské ulici. Parkování je i zde zpoplatněné. 

Tipy na ubytování

Poloha na mapě

Kam dále za zážitky

Vodními radovánkami zábava v Babylonu nekončí. Každý si tu najde to své: Lunapark s autodromem, kolotočem, vláčkem, Indoor Adventure Golfem a mnoha dalšími lákadly, 4D KINO, Laser game, 9D Virtuální realitu, Fotokoutek, Bowling, ... „Chytrou“ zábavu si můžete užít při návštěvě iQPARKU nebo sousedního science centra iQLANDIA. A pokud si chcete užít zábavu naplno a mít všechny atrakce na dosah, ubytujte se přímo pod střechou komplexu ve WELLNESS HOTELU BABYLON. Rodiny s dětmi pak mohou využít balíček Zábava s neomezenými vstupy do Aquaparku, Lunaparku, iQPARKU, iQLANDIE, zrcadlového Labyrintu a dokonce i do liberecké ZOO. A pozor, dítě mladší 13 let v doprovodu dospělé osoby bydlí v Babylonu zdarma!

Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
10/10
Podělte se s přáteli

Tipy na zážitky v okolí

Tipy na další zážitky

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.