Doporučené penziony Český ráj ubytování na horách

Kdo hledá, ten najde. Právě se nacházíte na stránce s ubytováním v kategorii penziony v regionu Český ráj na poptávané téma ubytování na horách. Destinace je rájem pro turisty a sportovce. Neváhejte a začněte prohlížet penziony na tématický pobyt ubytování na horách. Najděte si preferované zařízení v destinaci a rozhodněte se s ostatními, které ubytování vám bude nejvíce vyhovovat. Přijďte si užít zábavy a příjemných chvil do lokality Český ráj. Koukněte na tyto varianty: Riegrova Chata Kozákov.

Kam chcete jet?

Penziony
ubytování na horách
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Cena za osobu
Zrušit vše
Penziony
ubytování na horách

Riegrova Chata Kozákov

Český ráj Chuchelna

9/10

Cena od 800 Kč do 920 Kč

Představení
Rychlé představení Detail ubytování

Vydejte se na horu Kozákov, kde můžete v Riegrově chatě strávit příjemný pobyt v letním i zimním období. Komfortně zařízené pokoje,...

  • Příjemně zařízené pokoje s vlastním příslušenstvím. Restaurace s celodenním provozem.
  • Užijete si nádherné výhledy, velké travnaté pozemky a můžete vystoupat i na sousední rozhlednu.
  • Z penzionu vás zavedou turistické trasy do populárních partií Českého ráje. Nedaleko se nachází Klokočské a Besediské skály.
Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.