Doporučené ubytování Liberk a okolí agroturistika

Agroturistika je způsob jak trávit dovolenou na venkově. Vyberte si vhodné ubytování a okuste nezapomenutelné agroturistické pobyty v obci Liberk. Nejen, že si užijete atmfosféry venkova, ale také si můžete vyzkoušet některé ze zemědělských prací, jako např. sušení sena, sběr chmele nebo hroznového vína. Dozvíte se o myslivosti, honitbě, rybolovu nebo jak se hospodaří na farmě. Pokud vás láká nevšední dovolená, pak ji můžete spojit i s vyzkoušením hospodařských prací. Nechte se inspirovat naším širokým výběrem! Koukněte na ubytování v lokalitě Liberk. a máte vybráno.

Kam chcete jet?

agroturistika

Penzion Sokolí hnízdo

Orlické hory a Podorlicko Liberk

10/10

Cena od 410 Kč do 550 Kč

Představení
Rychlé představení Detail ubytování

Zažijte ubytování na farmě v Orlických horách. Okuste domácí výrobky lokální výroby, poseďte v hospůdce a zrelaxujete se v nově zbudovaném...

  • Nově vybudované wellness centrum. Dopřejte si odpočinku v sauně, parní lázni nebo ve whirpool. Je možné si také objednat masáž.
  • Ubytování v hezkém penzionu na farmě Sokol. Vychutnáte si lokální kuchyní přímo od farmáře.
  • Super místo! V zimě se pohodlně dostanete na lyže. V létě je v okolí několik hradů a zámků a spousty cyklistický a turistických tras.
Další vyhledávané lokality v kategorii: agroturistika

Tipy na další zážitky

Aktivity a zajímavosti v okolí

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více