Země her Heroland na Kutnohorsku

Úmonín, Kutnohorsko, Střední Čechy
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
7.4/10

Ve vesničce Úmonín, 10 km u Kutné Hory, se mohou hlavně děti vydovádět v dětském zábavním parku Heroland - Země her.

Autor článku: Radomír Němeček, 29. března 2021

Herní sestavy a prvky, didaktika

V Herolandu najdete velké množství herních sestav a prvků. Objevíte i řadu didaktických her. Ty jsou vhodné pro rozvíjení motoriky u dětí. Během sezony se zde konají různé akce a otevřeny jsou i dílničky.

Trampolíny, houpačky nebo hrad

V parku si můžete zaskákat na obřích trampolínách. Potěší vás houpací oslíci i houpačky pro větší děti. K dispozici jsou houpací hnízda pro maminky i kolotoče pro menší a větší děti. Radost udělají i různé hrací sestavy. Děti si pohrají na obřím pískovišti chráněném před sluncem. Oblibu má velký herní hrad. Kdo miluje stavebnice, užije si na hranolkovišti.

Zažijete adrenalin

Populární je pirátská loď, dominanta parku. Adrenalin zažijete na lanovce. Zajezdíte si na šlapokárách v rámci nafukovací dráhy. V létě si užijete brouzdaliště s kamínky a vodou. Jsou tu sudy s pumpou pro hry, zábavu a ochlazení. Navštívit můžete farmakoutek a svezete se na koních.

Občerstvení

V areálu Herolandu je k dispozici stánek s občerstvením.

Parkování a přístupnost

Rozlehlé parkoviště lemuje celou plochu areálu. Z parkoviště vstoupíte přímo do areálu.

Poloha na mapě

Kam na další výlet

Hrad Sion obýval Jan Roháč z Dubé
Necelých 6 km od Úmonína objevíte u Chlístovic zříceninu hradu Sion. Hrad byl sídlem Jana Roháče z Dubé. Pevnost dobyl král Zikmund a nechal majitele Sionu pověsit. Dnes zde uvidíte relikty hradebního jádra a objektů v předhradí, zbytky obvodového zdiva, příkopy a valy.

Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
7.4/10
Podělte se s přáteli

Vyberte si ubytování

Tipy na zážitky v okolí

Tipy na další zážitky

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více