Toskana Therme

Bad Schandau, Saské Švýcarsko, Sasko
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
9/10

Příjemné saské městečko Bad Schandau skýtá možnost odpočinku a relaxace v termálních lázních Toskana Therme. Vyhledávanou atrakcí zdejšího vodního světa je bazén s tzv. tekoucím zvukem, který potěší všechny vaše smysly.

Autor článku: Radomír Němeček, 1. prosince 2021

Těšte se na unikátní wellness svět

V lázeňském komplexu Toskana Therme na návštěvníky čeká několik bazénů, vířivek, saun a celá řada nejrůznějších atrakcí. Milovníci plavání mohou využít velký vnitřní i venkovní plavecký bazén, kdo má rád příjemnou teplotu vody, ten ocení vyhřívaný bazén s masážními tryskami, které dokonale uvolní celé tělo. Pobavit se můžete plavbou proudícím kanálem, uvolnit se na relaxačních vyhřívaných lehátkách, navštívit finskou saunu a studenou páru, užít si bylinkové koupele či využít oblíbené lázeňské služby a dopřát si nejrůznější masáže či třeba relaxační terapii minerálním bahnem. Děti mohou dovádět ve speciálním dětském bazénu se skluzavkou. 

foto: Toskanatherme

Navštívíte chrám tekoucího zvuku

Největší zdejší atrakcí je unikátní bazén se slanou vodou, zpod jehož hladiny se line tak zvaný tekoucí zvuk, doplněný relaxační hudbou doprovázenou speciálními světelnými efekty. Koupel v nadnášející slané vodě za souznění barvy, světla a hudby je nezapomenutelným zážitkem. Jedinečné jsou koncerty vážné hudby, které se zde konají od 22. Hodin vždy za úplňku. Součástí areálu je wellness beauty zóna.

foto: Toskanatherme

Občerstvení

V restaurační části najdete italskou restauraci s výbornou středomořskou kuchyní a rovněž příjemnou kavárnu.

Tipy na ubytování

Kudy a jak do Bad Schandau?

Autem od hraničního přechodu Hřensko-Schmilka přibližně 9 km po silnici č. 172. Toskana Therme se nachází u náměstí. 

Poloha na mapě

Tip na výlet v okolí

Vydejte se z Bad Schandau ze zastávky v městském parku Křinickou tramvají na projížďku k vodopádu Lichtenhainer. Proveze vás oblíbenou turistickou trasou s devíti zastávkami, z nichž každá je výchozím bodem pro poznání krás přírody Saska.

Základní údaje

Kontaktní údaje

Rudolf-Sendig-Straße 8a
Bad Schandau
+49 35022-54610
wellspa@toskana-therme.de
toskana-therme.de

Štítky

 • Relax
 • Sauny
 • když prší
 • pro rodiny s dětmi
 • Výlety
 • pro rodiče s dětským kočárkem
 • úžasná místa
 • Solné jeskyně
 • amazing places
 • Wellness centrum
 • Masáže
 • Lázně
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
9/10
Podělte se s přáteli

Tipy na zážitky v okolí

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.