Stříbrný rybník

Hradec Králové, Hradecko, Královéhradecko
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
10/10

Romantiku letní rekreace a relaxace si užijete, když navštívíte kemp a pláže Stříbrného rybníka u východočeského Hradce Králové v Malšově Lhotě. Rybník se nachází v těsné blízkosti hradeckých městských lesů.

Autor článku: David Hlisník, 13. září 2023

Lenošení u rybníka i procházky v okolní přírodě

Lenošit, slunit se a koupat můžete na přírodním koupališti s písčitými plážemi u Stříbrného rybníka, vybudovaného z bývalého písníku. Vstup do vody je z pláží postupný. K zapůjčení máte sportovní vybavení všeho druhu. Pokud jste akčnějšího založení, pobaví vás jízda na in-line bruslích nebo na kole do okolí. Můžete protáhnout těla na okruzích v městských lesích třeba s trekingovými holemi, projít naučné stezky a dívat se na zvířata ve výběhu.

písčité pozvolné pláže na Stříbrném rybníku

Můžete si aktivně zasportovat

Na poloostrově Stříbrného rybníka objevíte vyhrazenou nudi pláž. Nezapomeňte navštívit zábavní park. Vyzkoušet si můžete nafukovací atrakce, čtyřkolky, laser game, waterboarding. Zahrajete si minigolf. Odvážlivci si vyzkoušejí boj na dvou paintballových hřištích. Svou fyzičku otestujete na břehu v areálu Gladiator Race Arény. Možné je i rybaření.

Kde zaparkovat

U rybníka je k dispozici rozlehlé parkoviště.

Tipy na ubytování

Kde se občerstvit

V kempu vám poslouží restaurace, k dispozici je Kolobar s přilehlým dětským hřištěm, plážový bar a Občerstvení U Koziček.

Jak na Stříbrný rybník autobusem nebo vlakem

  • Do stanice Lhotecká, která je přímo u Stříbrného rybníku, jezdí autobusy MHD od hradeckého Terminálu HD.
  • Vlakem můžete jet do stanice Blešno a odtud je to pěšky zhruba 5 km (trasa na mapě).

Poloha na mapě

Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
10/10
Podělte se s přáteli

Tipy na zážitky v okolí

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více