Skalní hrady  - Královéhradecko

Milujeme cestování, poznávání nových krásných míst, venkovní aktivity a vše co jednotlivé regiony nabízí. Jedním z nich je turistický region Královéhradecko, místo nekonečných možností a outdoorových aktivit. Je i zde řada turistických atrakcí v kategorii skalní hrady. Region Královéhradecko s mnoha aktivitami na téma skalní hrady si vaši pozornost právem zaslouží. Objevte i vy super inspiraci s námětem skalní hrady, jako např.: Přírodní památka Kočičí skály, Zřícenina hradu Vízmburk, Zřícenina hradu Skály. Poznejte jednotlivé obce regionu a vydejte se strávit pohodový den. Můžete například navštívit: Častolovice, Dvůr Králové nad Labem, Nechanice. A kam pokračovat dále? Co takhle prozkoumat Královéhradecký kraj a strávit tu pár dní.

Kam chcete jet?

Skalní hrady
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Zrušit vše
Skalní hrady
Poznávací

Zřícenina hradu Střmen

Královéhradecko Teplice nad Metují

10/10

Zřícenina hradu Střemen, která se nachází v Teplických skalách na západ od Teplic nad Metují a považuje za nejzáhadnější hrad v oblasti...

Poznávací

Zřícenina hradu Skály

Královéhradecko Teplice nad Metují

10/10

Navštivte zříceninu hradu Skály, která se nachází na samém okraji Národní přírodní rezervace Adršpašsko-teplické skály. Díky této poloze...

Poznávací

Zřícenina hradu Vízmburk

Královéhradecko Havlovice

10/10

Navštivte hrad, který byl zmíněn i v Dalimilově kronice. Zřícenina hradu Vízmburk se nachází nedaleko obce Lhota za Červeným Kostelcem...

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.