Skalní hrady - Český ráj

Milujeme cestování, poznávání nových krásných míst, venkovní aktivity a vše co jednotlivé regiony nabízí. Jedním z nich je turistický region Český ráj, místo nekonečných možností a outdoorových aktivit. Je i zde řada turistických atrakcí v kategorii skalní hrady. Region Český ráj s mnoha aktivitami na téma skalní hrady si vaši pozornost právem zaslouží. Objevte i vy super inspiraci s námětem skalní hrady, jako např.: Hradiště Hrada a Klamorna. Poznejte jednotlivé obce regionu a vydejte se strávit pohodový den. Můžete například navštívit: Chuchelna, Mnichovo Hradiště, Holín. A kam pokračovat dále? Co takhle prozkoumat Liberecký kraj a strávit tu pár dní.

Kam chcete jet?

Skalní hrady
Upřesněte výběr
Zrušit vše
  • Pro koho
  • Téma
Zrušit vše
Skalní hrady
Poznávací

Hradiště Hrada a Klamorna

Český ráj Mnichovo Hradiště

9/10

V krásné přírodě Českého ráje v těsném sousedství Drábských světniček se na náhorní plošině nachází hradiště Hrada a Klamorna.

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.