Lezení a ferraty - Český ráj

Překonejte své hranice a objevte svět lezení, horolezectví a ferrat plný výzev a adrenalinu. Jsme tady s tipy a inspirací na ta nejlepší lezecká místa ve vyhlášené lokalitě Český ráj, kde si můžete vyzkoušet jaké to je překonat nástrahy přírody. Najdete zde pískovcové skály, skalní stěny, převisy, lezecké stěny, ale také místa, kde si vyzkoušíte bouldering. Nezapomeňte na bezpečné jištění a správné lezecké vybavení, které vám umožní vychutnat si horolezecké zážitky naplno. A pokud hledáte méně náročnější formu lezení, vyzkoušejte ferraty, které kombinují vysohorskou turistiku s lezením.

Kam chcete jet?

Lezení a ferraty
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Zrušit vše
Lezení a ferraty
Via ferrata Vodní brána
Rodinné

Via ferrata Vodní brána

Český ráj Chuchelna

10/10

V Pojizeří u Semil si při vstupu na slavnou turistickou Riegrovu stezku můžete v překrásném údolí Jizery vyzkoušet vzrušující lezení...

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více