Podzemí Lužické hory

Hledáte tipy na venkovní aktivity na téma podzemí? Můžeme vám doporučit malebnou lokalitu Lužické hory, jedinečné místo pro turisty a sportovce. Vypravte se za outdoorovými aktivitami a zažijte spousty zábavy v destinaci Lužické hory. Hledání a objevování dalších nápadů kam na výlet je možné upřesnit o zaměření podzemí. Na našich stránkách najdete opravdu zajímavé příspěvky v kategorii podzemí v místě Lužické hory. Koukněte na tyto tipy: Stříbrný důl a štola Jana Evangelisty. V této oblasti můžete navštívit: Česká Lípa, Kořenov, Sychrov. Za dalšími zážitky navštivte Liberecký kraj.

Kam chcete jet?

Podzemí
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Zrušit vše
Podzemí
Poznávací

Pekelné doly

Českolipsko - Jizerské hory Cvikov (12 km)

9/10

V Lužických horách nedaleko Cvikova, mezi Velenicemi a  Svitavou, objevíte nejrozsáhlejší pískovcové podzemní prostory a chodby v Evropě....

Tipy na další zážitky

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.