Motokáry Cheb

Odrava, Západočeské lázně, Západní Čechy
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
9/10

Nedaleko západočeského Chebu si budete připadat jako špičkoví závodníci. V Potočišti objevíte specializovaný závodní okruh Kartarenu pro motokáry. Areál se rozkládá na ploše přes 80 000 m². Půjčte si motokáru a vyzkoušejte adrenalinovou jízdu.

Autor článku: Radomír Němeček, 27. listopadu 2021

Těšte se na závodní okruh Kartarena

Okruh je dlouhý 1202 m. Nabídne kombinaci vnějších velmi rychlých rovinek a vnitřní technické pasáže s vysokými nároky na fyzickou kondici jezdců. Vyzkoušíte si nejdelší rovinku, která měří 170 m a má šířku 9 m. Okruh obsahuje únikové zóny a ochranné oplocení. Díky umělému osvětlení se dá v určených dnech jezdit i za tmy.

Motokáru si zde můžete půjčit

V areálu si můžete vypůjčit standardní motokáry SODI GT5 R. Jejich motory mají zvýšený výkon 11 koní a dosahují rychlosti až 80 km/h. Pokud patříte mezi zkušenější jezdce a splníte časový limit pod 1:14/min, můžete si zapůjčit jednu z nejsilnějších motokár, která má nastavitelný výkon 16 až 29 koní.

Jak zabavit děti

Provozují zde i dětské motokáry pro začínající jezdce. Podmínkou je, že dítě je starší 10 let a měří minimálně 135 cm. Pro nejmenší děti a rodiče je určena motokára pro dva, vybavená bezpečnostními pásy a speciálním rámem.

Upozornění

Do areálu vstupujete na vlastní nebezpečí.

Občerstvení

V přízemí budovy je prostorná restaurace.

Parkování a přístupnost

Do Potočiště se dostanete exitem 162 z rychlostní silnice R6 ve směru na Planou (3 km od Chebu). U areálu jsou k dispozici parkoviště.

Poloha na mapě

Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
9/10
Podělte se s přáteli

Vyberte si ubytování

Jaký druh ubytování hledáte?

Ubytování v jednotlivých obcích regionu

Prozkoumejte oblasti regionu

Tipy na zážitky v okolí

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více