Aktivity Park Frymburk - zábava a adrenalin pro celou rodinu

Frymburk, Šumava a Lipno
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
0/10
Autor fotky: parkfrymburk.cz

Adrenalinovou zábavu pro celou rodinu si užijete v Parku Frymburk u Lipenské přehrady v okrese Český Krumlov nad městysem Frymburk.

Autor článku: Radomír Němeček, 14. dubna 2021

Adrenalinová jízda na trojkolkce

I když by se mohlo zdát, že Park Frymburk slouží jen zimním sportům, není tomu tak. V létě je naplněn adrenalinovými atrakcemi. Můžete tady trávit spoustu zábavy a volný čas v přírodě s nádherným výhledem na přehradu. Největším trhákem je tady jízda po sjezdovce na terénních trojkolkách. Necháte se s nimi vyvézt lyžařským vlekem na vrchol Marta a pak sjíždíte sjezdovku, jako byste jeli na lyžích. Trasa je vyznačená, můžete jet obloučky, smykovat, každý podle sebe.

foto: parkfrymburk.cz

Mega skluzavka a tubing

Adrenalin vám dopřeje také 85 metrů dlouhá vodní mega skluzavka, kterou můžete sjet i vestoje, jako ti největší borci u nás! Užijete si tu i letní tubing. Stačí se s dětmi zabořit do velké nafukovací duše a svézt se na 120 metrů dlouhé trati. Určitě objevíte i řadu dalších aktivit. Například naučnou stezku médi Kubíka, vodní lyžování či wakeboarding na hladině přehrady.

foto: parkfrymburk.cz

Vyzkoušejte Single trail

V Parku Frymburk naleznete také začátek 1,6 km dlouhého singletrailu a 1,5 km dlouhou přírodní trať. Vystoupat do kopce k trailu můžete buď po lesní cestě nebo na vleku, který je upraven i na letní provoz! Trasy jsou bezpečné i pro děti.

Tipy na ubytování

Parkování a přístupnost

U areálu Parku Frymburk je k dispozici parkoviště zdarma. Od parkoviště je to k vleku necelých 100 m.

Poloha na mapě

Občerstvení

Občerstvení vám nabídne například Ranč U Tří Anč, kde si můžete dát nejen něco dobrého k pití, ale také uspokojit své vyhládlé žaludky.

Kam na výlet

Vykoupat se můžete i za studeného počasí
Ve Frymburku je k dispozici vnitřní i vnější aquapark. Najdete ho na břehu Lipenské přehrady v Hotelu Wellness Frymburk. Na ploše 1500 m2 si dostatečně zaplavete v bazénech, užijete si atrakcí i relaxace. Divoká řeka, tobogán, vířivka se vzdušnými tryskami, perličková lůžka, dětský bazén – to vše jsou hlavní přednosti Aquaparku Frymburk.

Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
0/10
Podělte se s přáteli

Tipy na zážitky v okolí

Tipy na další zážitky

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.