Koupaliště AQA Land

Meziměstí, Broumovsko, Královéhradecko
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
9/10

Osvěžte se v horkých dnech na koupališti, které je vhodné pro relaxaci, sportovní aktivitu a i děti se zde vyřádí na dlouhém tobogánu a skluzavkách. Nespornou výhodou koupaliště je také poloha za městem – tedy „příjemně v přírodě“.

Autor článku: Radomír Němeček, 19. března 2021

Relax a sportovní vyžití

Koupaliště prošlo nedávnou rozsáhlou rekonstrukcí. Návštěvníci mohou využívat 25 m dlouhý bazén, kde je možné utvořit 4 samostatné plavecké dráhy. Pro relaxaci je připraven rekreační bazén s masážními tryskami a perličkovou koupelí. Do části koupaliště také ústí 60 metrů dlouhý tobogán a velká skluzavka. Abychom nezapomněli na nejmenší, nechybí ani dětský bazének a dětský koutek. Zahrát si zde můžete také stolní tenis, minigolf či si zapůjčit míč. Součástí areálu je také víceúčlové hřiště. 

Občerstvení

V areálu je stánek s občerstvením

Provozní doba

Od června do září od 9:00 do 19:00 či dle počasí 

Tipy na ubytování

Vlakem na koupaliště

Od vlakové zastávky se vydejte po modré značce směrem na Vižňov, která vede po ulici Školní, a po 500 metrech jste u koupaliště. Trasa na mapě

V celém areálu je navíc připojení na WiFi.

Kde zaparkovat

Přímo u koupaliště je vyhrazené parkoviště pro návštěvníky koupaliště. Parkování zde je zdarma.

Poloha na mapě

Tip na výlet

Přímo v Meziměstí nezapomeňte alespoň okem zavadit o zdejší zámek. Jako výlet doporučujeme procházku na Ruprechtický špičák. Výlet vede z části lesem a měli byste tedy být před horkým sluncem alespoň trochu chráněni. Od koupaliště pokračujte po modrém značení do Vižňova, kde můžete také navštívit geopark. Modrá vás dovede až k polským hranicím a rozhlednu na Ruprechtickém špičáku. Zpět do Meziměstí se vydejte po žlutém značení. Celý takovýto okruh má 16 km.

Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
9/10
Podělte se s přáteli

Tipy na zážitky v okolí

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.