Hostinec a pivovar Dvůr Všerad

Všeradice, Český Kras a Karlštejnsko, Střední Čechy
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
9/10

Ve Středočeském kraji, 10 km od Mníšku pod Brdy, objevíte ve vesnici Všeradice Dvůr Všerad s pivovarem. Kromě piva ochutnáte speciality podle Magdaleny Dobromily Rettigové, která se ve vsi narodila.

Autor článku: Radomír Němeček, 9. ledna 2022

Pivo se vaří z krasové vody 

K výrobě piva používá zkušený sládek krasovou vodu z podzemního jezera v chráněné krajinné oblasti. Používá žatecký chmel a humnový slad. Pro zahraniční speciály volí cizí chmely, jež kombinuje s naším chmelem.

Pivovar produkuje mnoho druhů a zajímavých speciálů

Nejžádanějším pivem je spodně kvašený světlý ležák 11%. Další druhy: Vídeňský ležák 12%, Maxmilián 12%, Summer Ale 8%, polotmavý ležák 11%, Svatojanský ležák 12%, světlý speciál 13%, Májový 12%, výroční ležák Pětka 12%, Bohemia Ale 12%, Bartoloměj 13%, Winter Ale 12%, Protinožec 12%, Spring ALE 12%, Black Jane 13%, Magdalena 13%, Irish Stout Dry 13%, American Pale Ale 13%, IPA 14%, Session Ipa 11%, Red Gentleman 14%, Winter Reda Ale 12%.

Posedíte ve stylovém hostinci

Dvůr Všerad má svůj hostinec s výtečnou kuchyní. V létě vám bude k dispozici letní terasa. 

Tipy na ubytování

Jak zabavit děti

Pro děti je k dispozici dětské hřiště. V areálu je víceúčelové hřiště a minigolf.

Prohlédněte si rodiště Rettigové

Dvůr Všerad má muzeum a galerii v bývalém zámeckém špýcharu. Interaktivní výstava přibližuje život a dílo české kuchařky a spisovatelky Rettigové. Zabývá se i historií zemědělství a prostor věnuje současnému umění.

Parkování a přístupnost

Parkoviště se nachází u dvora.

Poloha na mapě

 

Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
9/10
Podělte se s přáteli

Vyberte si ubytování

Tipy na zážitky v okolí

Tipy na další zážitky

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.