Floutrejl Lipno

Lipno nad Vltavou, Šumava a Lipno
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
0/10

Zažijte pohodvou jízdu z kopce v Lipně nad Vltavou. Trasa Floutrejl vede v Lipně nad Vltavou lesem v okolí Kramolína. Slouží hlavně rodinám s dětmi, ale užijí si ji i pokročilí.

Autor článku: Radomír Němeček, 21. června 2021

Floutrejl – rodinná terénní cyklotrasa

Pokud máte rádi zážitkovou jízdu na kolech, určitě zavítejte do Lipna nad Vltavou. Nabídne vám rodinnou floutrejlovou zábavu. Pojedete 5 km lesem převážně z kopce. Cyklotrasa byla vybudována  na míru pro celé rodiny. Užijete si celodenní zábavu. V areálu je k dispozici půjčovna kol a vybavení.

Zábavná a bezpečná jízda

Jde o plynulý typ cyklostezky, která vede lesem. Je bezpečná, zábavná a využívá všeho, co krajina poskytuje. Byla navržena pro bezpečnou jízdu na horském kole. Trať je jednosměrná, značená a bezpečná. Floutrejl je vhodný pro děti od 5 let, které ovládají běžnou jízdu na kole. Všechny prvky jsou předvídatelné a stabilní. Čekají vás terénní vlny a hravě zvládnete klopené zatáčky.

Jak na začátek trasy

Na start se dostanete lanovkou Jezerní v lyžařském areálu Lipno. Lanovka přepravuje i kola.

Tipy na ubytování

Kde zaparkovat

Parkoviště je v lyžařském areálu Lipno.

Poloha na mapě

Kam na další výlet

Lesní hřiště Království lesa
Děti potěšíte návštěvou hřiště Království lesa na Kramolíně. Objevíte bludiště, mraveniště, velkou trampolínu, lanovky, provazové sestavy, stromová města a další atrakce.

Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
0/10
Podělte se s přáteli

Tipy na zážitky v okolí

Tipy na další zážitky

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.