DinoPark

Praha, Hlavní město Praha
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
0/10

Na střese nákupního centra Galerie Harfa v Praze 9 Vysočanech se před vámi otevře svět dinosaurů. Unikátní zábavní park vedle O2 arény pobaví celé rodiny. Děti poznají nejznámější vyhynulé tvory a ještě se pobaví na atrakcích.

Autor článku: Radomír Němeček, 4. srpna 2021

Modely dinosaurů v životních podobách

Můžete se radovat z modelů dinosaurů v životních velikostech. Jejich projevy doprovázejí zvukové i pohybové efekty, takže vypadají, jako by se právě probrali k životu. Uvidíte i Tyranosura. Chasmosaury, pohladíte Plateosaura. Jsou tu ukázky dinosaurů při souboji i po něm. Těšte se na tunu vážícího hada.

Virtuální zóna

Díky moderní technice se dostanete do virtuální reality. Ocitnete se v srdci druhohor, kde se proháněli dinosauři a jiná obávaná stvoření. Můžete pozorovat druhohorní scenérii, jako kdybyste v ní skutečně pobývali. Čeká vás ojedinělý zážitek. V kině zhlédnete 4D film, který trvá 11 minut a přibližuje život v druhohorách.

Cesta do minulosti země

V malém pavilonu se seznámíte s artefakty z dob od starohor po dnešek. Spatříte tu třetihorního škorpiona, fosilie přesliček, které u nás rostly. Můžete obdivovat otisk křídel pravěkých vážek. Je tu k vidění imitace paleontologického výkopu a další zajímavosti.

Nechybějí dětské atrakce

V DinoParku najdete hřiště s různými prolézačkami a houpadly. Podíváte se na Paleontologické hřiště, kde odhalíte kostru pravěkého tvora. Nechybí mlhavé stromy pro osvěžení.

Kde se občerstvit

V areálu Dinoparku k dispozici občerstvení.

Jak do Dinoparku

Na Harfu se dostanete třeba Metrem trasou B, vystoupíte na stanici Českomoravská. Jezdí sem také tramvaje č. 3 a 8.

Kde zaparkovat

Parkovat můžete v podzemních garážích obchodního centra.

Poloha na mapě

Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
0/10
Podělte se s přáteli

Vyberte si ubytování

Tipy na zážitky v okolí

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.