Bazén Valašské Meziříčí

Valašské Meziříčí, Beskydy - Valašsko, Východní Morava
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
9/10

Aquapark s bazény a vodními atrakcemi najdete v centru Valašského Meziříčí, 15 km od Vsetína. Čeká tam na vás sportování, zábava i relaxace v novém wellness.

Autor článku: Radomír Němeček, 8. listopadu 2021

Plavání a rekreace

V Aquaparku si milovníci kondičního plavání užijí plavecký bazén se šesti drahami. Pro relaxaci slouží komplex rekreačních bazénů, na jejichž krajích jsou instalovány masážní sprchy a uprostřed vodní spirála. Přichystána jsou lehátka se vzduchovou masáží nebo parní kabina v komplexu relaxačního bazénu.

Atrakce pro děti

Děti mají k dispozici dětský bazén s výškou vody 40 cm. Mohou se těšit nejen na bazénové atrakce. Užijí si šplhací síť, divokou řeku, houpací bazén a oblíbený tobogán.

Relaxace pro harmonii

V 1. patře je wellness s pěti saunami a vířivým whirlpoolem. Vejdete do oázy klidu a harmonie s vůní květů a bylin. Můžete se zde nechat unést do světa masáží a zábalů pro dokonalou harmonii těla, mysli a duše.

Tipy na ubytování

Občerstvení

V areálu se nabízí možnost občerstvení, Mokrý bar přímo u bazénu, v prvním patře objevíte suchý bar.

Kde zaparkovat

Vchod do Aquaparku je hned u parkoviště.

Poloha na mapě

Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
9/10
Podělte se s přáteli

Tipy na zážitky v okolí

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.