Aquapark Vyškov

Vyškov, Drahanská vrchovina, Jižní Morava
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
9/10
Autor fotky: aquaparkvyskov.cz

Aquapark ve Vyškově najdete na předměstí ve Sportovní ulici. Vnitřní prostory jsou otevřené celoročně, vnější areál aquaparku využijete od června do září, v roce 2020 však prochází rekonstrukcí a v současnosti není přístupný.

Autor článku: Radomír Němeček, 16. září 2020

Uvnitř: plavecká pětadvacítka a relaxační bazény

Krytý areál Aquaparku vám nabídne plavecký krytý bazén 25 x 12,5 m s teplotou 27 °C, kde si můžete zaplavat. Velmi vyhledávané jsou relaxační bazény. Atraktivní jsou například svým podvodním osvětlením. Celkem zabírají nepravidelnou plochu 309 m² a potěšení i relaxaci zde najde každý ve vodě, která je vyhřívaná na 31 °C. Radost vám udělají masážní lavice, dnový vzduchový rošt, vodní chrlič. Pro děti je k dispozici vodní hřib a dětský bazének - hrad. Když je otevřen letní aquapark, vede do relaxačních bazénů dojezd menšího žlutého tobogánu z tobogánové věže. Relaxovat můžete ve vířivé vaně nebo v párové sauně. Nabízejí i bylinkovou.

Venku: Letní areál je v rekonstrukci

Venkovní část vyškovského aquaparku disponuje 50 m dlouhým bazénem. Na udržované travnaté ploše je také dětské brouzdaliště s vodním hřibem, dvouproudá skluzavka a dětský koutek s houpačkami. Sekce tobogánů včetně divokého kanálu je za pěkného počasí přičleněna k venkovnímu areálu. Voda má i venku teplotu 31 °C .

Zázemí pro děti

Součástí venkovního areálu je také dětšké hřiště s pískovištěm, prolézačkami a dalšími atrakcemi.

Občerstvení 

Aquapark má svou restauraci, kde se můžete občerstvit. 

Parkování a přístupnost

Zaparkovat můžete na parkovišti přímo u krytého bazénu aquaparku. Jsou zde i vyhrazená stání pro invalidy. K dispozici jsou další dvě parkoviště ve Sportovní ulici a jedno v ulici Letní. Od parkoviště je vchod do krytého bazénu na dohled.

Poloha na mapě

Tip na výlet s dětmi

Jeďte se podívat do DinoParku
Pokud máte rádi prehistorii, určitě ve Vyškově zajeďte do DinoParku. Nachází se v lesíku na okraji Vyškova. Dopraví vás tam i zpět zvláštní vláček DinoExpres, který je vypravován z vyškovského Zooparku z Cukrovarské ulice. Jinudy se tam nedostanete. DinoPark odkrývá dosud nepoznaný svět dinosaurů. Děti se budou bavit a zároveň si odnesou nové poznatky o historii naší planety Země. Prohlédnete si desítky modelů prehistorických zvířat v životních velikostech. Nad jejich hlavami se projedete visutou lanovou dráhou, která má délku 312 m. Uvidíte dinosauří svět z ptačí perspektivy. V DinoAquariu můžete zhlédnout panoramatický film ve 3D kvalitě. Jeho děj přibližuje podmořský život v období druhohor. Určitě s dětmi zavítejte i na paleontologické hřiště. Děti si tam mohou zahrát na pravé paleontology. Dostanou štětec, lopatku a v písku si vyhledají pozůstatky druhohorních tvorů. DinoPark ve Vyškově má také dětské hřiště.

Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
9/10
Podělte se s přáteli

Tipy na zážitky v okolí

Tipy na další zážitky

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.