Aquacentrum Šutka

Praha, Hlavní město Praha
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
9/10

V pražské Troji před pár lety vyrostlo Aquacentrum Šutka. Jeho návštěvu si nenechte ujít. Parádně tam zrelaxujete a zasportujete si. Poznáte jeden z nejmodernějších plaveckých areálů nejen v Praze.

Autor článku: Radomír Němeček, 4. srpna 2021

Padesátimetrový krytý bazén je chloubou

V Aquacentru Šutka si užijete plavání v padesátimetrovém krytém bazénu. Disponuje osmi plaveckými drahami a je plně bezbariérový.  Po bazénu v Podolí je jediným stejně kvalitním bazénem v Praze. Uspokojí nejen požadavky kondičních plavců, ale i nároky profesionálních sportovců.

foto: sutka.eu

Relaxace rozhodně nechybí

Užijete si i skvělou relaxaci. Je zde k relaxační bazén. Uvítáte vířivku, divokou řeku, vodopád. Děti se mohou těšit na dva tobogány, brouzdaliště s hloubkou do 20 cm a prolézačkou. Je tu i dětský výukový bazén. Kdo miluje wellness aktivity, přijdou mu vhod dvě finské sauny s venkovními ochlazovacími bazénky a využijte třeba i dvě parní lázně. Můžete si tady objednat relaxační masáže. V letních měsících jsou k dispozici venkovní terasy, kde se můžete nejen slunit, ale čekají vás i krásné pohledy na Prahu.

foto: sutka.eu

Občerstvení

K dispozici je vodní bar s občerstvením. Nebo můžete využít služeb nedaleké Restaurace u hřiště.

foto: sutka.eu

Jak do Aquaparku

Pokud nepřijedete k bazénům autem, ale zvolíte MHD, jeďte na stanici metra C Kobylisy a pak pojedete autobusem pouze 2 zastávky do stanice Čimický háj.

Parkování

U aquacentra je k dispozici velkokapacitní parkoviště.

Poloha na mapě

Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
9/10
Podělte se s přáteli

Vyberte si ubytování

Tipy na zážitky v okolí

Tipy na další zážitky

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.