Doporučené penziony Český ráj venkovní bazén

Probádejte oblast Český ráj s mnoha přírodními krásami, rozhlednami a turistickými cíly. Potřebujete najít vhodné penziony s výbavením venkovní bazén, kde se budete moci ubytovat? Region Český ráj je prostě boží a ubytování si zcela jistě vyberete. Vybavení, jako např. venkovní bazén, je pro výběr nezbytné, aby dovolená byla bez stresu a jako v bavlnce. Rádi i Vám pomůžeme s výběrem dovolené. Podívejte se na následující penziony, které jsme pro vás našli. Náhodně vybíráme: Penzion Loktuše.

Kam chcete jet?

Penziony
Venkovní bazén
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Cena za osobu
Zrušit vše
Penziony
Venkovní bazén

Penzion Loktuše

Český ráj Mírová pod Kozákovem

7.5/10

Cena od 390 Kč do 440 Kč

Představení
Rychlé představení Detail ubytování

Kousek od Klokočských skal v Českém ráji nabízí nenáročné ubytování Penzion Loktuše. Ubytování v pokojích a apartmánech s vlastní kuchyňkou...

  • Ubytování v pokojích a apartmánech s vlastní kuchyňkou pro přípravu jednoduchých pokrmů.
  • Velká zahrada s venkovním bazénem, letní terasou a ohništěm. Prima místo pro váš odpočinek.
  • Jedny z těch nejkrásnějších turistických cílů se nachází kousek od penzionu. Objevte to NEJ z Českého ráje.
Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.