Doporučené penziony Český ráj ubytování v přírodě

Cestování je prostě radost. A kdo ještě nebyl na dovolené, měl by se podívat na penziony na téma ubytování v přírodě v regionu Český ráj. Pokud budete hledat na poslední chvíli, může se stát, že všechny penziony budou v oblasti Český ráj obsazeny. Nyní je správný čas pobýt s rodinou, vypravit se do přírody a pořádně si oddechnout. Bez dnů volna by život nebyl tím čím co nás tak těší. A to není třeba mluvit, že ubytování v přírodě je taktéž velmi vyhledávané. Netrapte se zdlouhavým hledáním a koukněte na tyto ubytka : Pension Polepšovna, Pension Ubytování v Českém ráji.

Kam chcete jet?

Penziony
ubytování v přírodě
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Cena za osobu
Zrušit vše
Penziony
ubytování v přírodě

Pension Polepšovna

Český ráj Hrubá Skála

9/10
Představení
Rychlé představení Detail ubytování

Na krásném místě na Hruboskalsku, v jedné z nejhezčích částí Českého ráje, se vám nabízí ubytování v Penzionu Polepšovna. Klidném místo...

  • Jedna z nejhezčích lokalit Českého ráje, kde můžete strávit váš pobyt. Klid a pohoda v přírodě.
  • Útulně zařízené pokoje s vlastním příslušenstvím.
  • Velký udržovaný travnatý pozemek pro vaši relaxaci. V létě vám přijde vhod venkovní kuchyň, kde si můžete ugrilovat nebo uvařit něco k snědku.

Pension Ubytování v Českém ráji

Český ráj Holín

5/10

Cena od 400 Kč do 470 Kč

Představení
Rychlé představení Detail ubytování

Kousek od Prachovský skal v obci Pařezská Lhota Vám nabízíme pobyt v penzionu Ubytování v Českém ráji. Turistické ubytování s hezkou...

  • Ubytování v pěším dosahu Prachovských skal a zdejších zajímavostí.
  • Komfortní a přitom levné ubytování s možností vlastního vaření.
  • Velká zahrada pro váš nerušený odpočinek. Pro děti je zde menší hřiště.
Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.