Doporučené penziony Český ráj ubytování u vody

Cestování je prostě radost. A kdo ještě nebyl na dovolené, měl by se podívat na penziony na téma ubytování u vody v regionu Český ráj. Pokud budete hledat na poslední chvíli, může se stát, že všechny penziony budou v oblasti Český ráj obsazeny. Nyní je správný čas pobýt s rodinou, vypravit se do přírody a pořádně si oddechnout. Bez dnů volna by život nebyl tím čím co nás tak těší. A to není třeba mluvit, že ubytování u vody je taktéž velmi vyhledávané. Netrapte se zdlouhavým hledáním a koukněte na tyto ubytka : Penzion Křížky.

Kam chcete jet?

Penziony
ubytování u vody
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Cena za osobu
Zrušit vše
Penziony
ubytování u vody

Penzion Křížky

Český ráj Malá Skála

7/10

Cena od 460 Kč do 700 Kč

Představení
Rychlé představení Detail ubytování

Ubytujte u řeky Jizery v penzionu Křížky, který naleznete na Maloskalsku v Českém ráji. Penzion leží u cyklostezky Greenway Jizera....

  • Ubytování u řeky Jizery dodá vašemu pobytu nádhernou atmosféru.
  • Komfortní ubytování a pro děti je přichystané dětské hřiště.
  • Zahrada s posezení, ohništěm a grilem a moderní restaurace
Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.