Doporučené penziony Český ráj finská sauna

Míří vaše kroky na dovolenou do známého regionu Český ráj? A už jste si prohlédli penziony? Pak si ještě ujasněte jaké vybavení je pro vás naprostým základem, např. finská sauna. Pobyt pro vás bude v lokalitě Český ráj komfortnější a kvalitě tak budou odpovídat i nabízené penziony. Na našich stránkách si nastavte požadované vybavení, např. finská sauna a zobrazí se vám vhodná ubytovací zařízení. Pro zkrácení času se podívejte na některé z možných zařízení v této atraktivní lokalitě: Penzion Křížky.

Kam chcete jet?

Penziony
Finská sauna
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Cena za osobu
Zrušit vše
Penziony
Finská sauna

Penzion Křížky

Český ráj Malá Skála

7/10

Cena od 460 Kč do 700 Kč

Představení
Rychlé představení Detail ubytování

Ubytujte u řeky Jizery v penzionu Křížky, který naleznete na Maloskalsku v Českém ráji. Penzion leží u cyklostezky Greenway Jizera....

  • Ubytování u řeky Jizery dodá vašemu pobytu nádhernou atmosféru.
  • Komfortní ubytování a pro děti je přichystané dětské hřiště.
  • Zahrada s posezení, ohništěm a grilem a moderní restaurace
Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.