Doporučené penziony Český ráj dětská postýlka

Máme rádi region Český ráj, naše oblíbené dovolenkové místo, kam vyrážíme na pobyt s kamarády i rodinou. Vybíráme si oblíbené penziony, které mají ve výbavě dětská postýlka. A co dělat v lokalitě Český ráj? Nejprve si prohlédněte nabídku ubytovacích zařízení a teprve až poté co budete znát polohu ubytování si naplánujte celý pobyt. Památek, atrakcí a zábavních aktivit a podniků je přehršel. Pro inspiraci máme pro vás penziony s vybavením dětská postýlka v této zajímavé destinaci. Našli jsme i několik málo tipů: Penzion Loktuše.

Kam chcete jet?

Penziony
Dětská postýlka
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Cena za osobu
Zrušit vše
Penziony
Dětská postýlka

Penzion Loktuše

Český ráj Mírová pod Kozákovem

7.5/10

Cena od 390 Kč do 440 Kč

Představení
Rychlé představení Detail ubytování

Kousek od Klokočských skal v Českém ráji nabízí nenáročné ubytování Penzion Loktuše. Ubytování v pokojích a apartmánech s vlastní kuchyňkou...

  • Ubytování v pokojích a apartmánech s vlastní kuchyňkou pro přípravu jednoduchých pokrmů.
  • Velká zahrada s venkovním bazénem, letní terasou a ohništěm. Prima místo pro váš odpočinek.
  • Jedny z těch nejkrásnějších turistických cílů se nachází kousek od penzionu. Objevte to NEJ z Českého ráje.
Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.