Doporučené chaty a chalupy Český ráj ubytování v přírodě

Vydejte se na hory, pokochejte se přírodou, dopřejte si úchvatných výhledů a oddejte se kýženému odpočinku. Načerpejte sílu a vitalitu během vaší dovolené. Koukněte se na seznam možných ubytování. V regionu jsou zařízení, které mají v nabídce i tématické pobyty. Netrapte se plánováním a jen si na našich stránkách nastavte následující parametry: chaty a chalupy, ubytování v přírodě, region Český ráj a zobrazí se vám všechny přívětivé možnosti. Z těchto ubytování vybíráme: Roubenka Na Rovince.

Kam chcete jet?

Chaty a chalupy
ubytování v přírodě
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Cena za osobu
Zrušit vše
Chaty a chalupy
ubytování v přírodě

Roubenka Na Rovince

Český ráj Turnov

10/10

Cena od 310 Kč do 560 Kč

Představení
Rychlé představení Detail ubytování

Pronajměte si kouzelnou roubenku nebo samostatný apartmán malebné obci Pelešany nedaleko Turnova. Roubenka Na Rovince je obklopena...

  • Ubytování s atmosférou v nádherné roubence v Českém ráji.
  • Parádní prostředí, stylově zařízené apartmány a kýžený relax.
  • Velmi dobrá poloha. Stačí pár kroků a jste na některé z turistických stezek, které vás zavedou za krásami kraje. A bude-li se vám chtít zajít do restaurace, je to z chalupy také kousek.
Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více