Doporučené chaty a chalupy Český ráj přebalovací pult

Probádejte oblast Český ráj s mnoha přírodními krásami, rozhlednami a turistickými cíly. Potřebujete najít vhodné chaty a chalupy s výbavením přebalovací pult, kde se budete moci ubytovat? Region Český ráj je prostě boží a ubytování si zcela jistě vyberete. Vybavení, jako např. přebalovací pult, je pro výběr nezbytné, aby dovolená byla bez stresu a jako v bavlnce. Rádi i Vám pomůžeme s výběrem dovolené. Podívejte se na následující chaty a chalupy, které jsme pro vás našli. Náhodně vybíráme: Roubenka Na Rovince.

Kam chcete jet?

Chaty a chalupy
Přebalovací pult
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Cena za osobu
Zrušit vše
Chaty a chalupy
Přebalovací pult

Roubenka Na Rovince

Český ráj Turnov

10/10

Cena od 310 Kč do 560 Kč

Představení
Rychlé představení Detail ubytování

Pronajměte si kouzelnou roubenku nebo samostatný apartmán malebné obci Pelešany nedaleko Turnova. Roubenka Na Rovince je obklopena...

  • Ubytování s atmosférou v nádherné roubence v Českém ráji.
  • Parádní prostředí, stylově zařízené apartmány a kýžený relax.
  • Velmi dobrá poloha. Stačí pár kroků a jste na některé z turistických stezek, které vás zavedou za krásami kraje. A bude-li se vám chtít zajít do restaurace, je to z chalupy také kousek.
Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více