Zažijte Kladno jinak aneb sobota s jarmarkem, workshopy a dobrou kávou

Ohodnoťte jak se vám líbil článek
9.5/10

Třetí sobota v září (16. 9. 2023) patří krásné akci s názvem Zažijte Kladno jinak aneb sobota s jarmarkem, workshopy a dobrou kávou. Celá akce je cílená nejen pro rodiny s dětmi, ale i jednotlivce zajímající se o lokální českou tvorbu, ale i pro všechny, kdo chtějí prožít kulturní, zážitkový i příjemný den na Kladně a vidět město z tak trochu jiné perspektivy.

Autor článku: Radomír Němeček, 22. srpna 2023

Jednoduše zažijte Kladno jako krásné místo setkávání nejen místních obyvatel

Zváni jsou obyvatele Středočeského kraje, Prahy i blízkých měst a vesnic, ale i odlehlejších koutů vlasti. Tento výlet si rozhodně užijete.  Akce je plná kvalitních výrobků ryze českých "zlatých" ručiček, vynikajícího jídla a pití i workshopů a doprovodného programu. 

Pro milovníky české designové tvorby, uměleckých workshopů i dobrého jídla 

Zažijte Kladno jinak snoubí hned několik aspektů - především je to však unikátní možnost prohlédnout si a nakoupit autorskou originální tvorbu od malířů přes designéry až po šikovné švadleny a návrháře, kteří povětšinou sami budou na akci přítomní a Vy tak budete mít zároveň jedinečnou příležitost setkat se přímo s autory a zakoupit  si od nich ty nejhezčí radosti pro sebe i své blízké. 

A buďme konkrétnější a představme si alespoň některé prodejce, jakými jsou například Čokoládovna Steiner a Kovarik, Bytové dekorace Art&Deco by TSD, Len's Delights Raw Balls, Kudlářství Klogner, Domácí sirupy a jiné dobroty od Červenky, Vence.vendykuzelova a mnoho dalších talentovaných lokálních českých značek. 

Umělecké workshopy i dílničky pro všechny věkové generace

V průběhu celé akce si můžete vytvořit Vy a Vaše děti i vlastní výrobky pod taktovkou zkušených lektorů. Každý si jistě najde to své, protože je opravdu z čeho vybírat - od květinového workshopu, přes výrobu vlastního parfému až například po kurz základu akvarelové malby a  množství dalších profesionálních workshopů i dětských dílniček. 

I díky tomu si můžete v klidu vychutnat svou kávu, zatímco Vaše děti se na dlouho zabaví u smysluplného tvoření  a naučí se mnoho nového. Workshopy si však stejně tak vychutná i dospělý jedinec, jsou koncipovány tak, aby každý v sobě objevil svou kreativní duši. 

Chybět nebude ani kulturní program a výborné jídlo 

Zahrada i přilehlé prostranství a atrium, kde také najdete většinu prodejců, bude ideálním místem k dětským hrám, venkovnímu grilování i příjemnému posezení s rodinou či přáteli. Výbornou kávu a zákusek si pak ochutnáte v místní moderní kavárně, která je uvnitř v budově a kde mimo kavárny najdete také většinu workshopů.  Občerstvení zajistí nejen místní kavárna, ale také množství prodejců, u kterých budete moci ochutnat například vynikající domácí limonádu nebo třeba čokoládu, která se dováží až k do paláce samotného ománského sultána. 

A v neposlední řadě je pro Vás přichystáno i kulturní vyžití v podobě loutkového divadla o oblíbené opičce Žofce i profesionálního hudebního vystoupení. 

A kdy tedy se celá tato skvělá akce uskuteční?

V sobotu 16. září 2023 od 10-18 hod v Komunitním centru Církve bratrské na Kladně. Samotná budova KC je zajímavým architektonickým objektem, vzniká zde spousta aktivit a akcí pro veřejnost, součástí je právě i moderní kavárna. Více o budově  na www.cbkladno.cz

Základní údaje

Kontaktní údaje

Václava Pázdrala 3469
Kladno 27201
+420 733 210 157
zemanovaterezie@gmail.com
zazijte-kladno-jinak-aneb-sobota-s-jarmarkem-workshopy-a-dobrou.webnode.cz/

Štítky

  • Rodinné
  • pro rodiny s dětmi
  • Zábavné
  • pro rodiče s dětským kočárkem
Jak se vám líbí článek
9.5/10
Podělte se s přáteli

Vyberte si ubytování

Tipy na zážitky v okolí

Tipy na další zážitky

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více