Podzemí - Severní Morava a Slezsko

Pokud vás fascinuje svět pod zemským povrchem a zajímají vás podzemní památky, můžeme vám doporučit místa v lokalitě Severní Morava a Slezsko, kam se vypravit pod zemský povrch. Připravte se na nevšední zážitky v hlubinách země. V našich tipech najdete místa jako jsou doly, štoly a tunely, které se rozprostírají jako nekonečný labyrint pod povrchem. Prohlédnout si také můžete sklepy, ale i důlní těžební techniku, která se používala nebo používá v hornictví. Kromě těchto podzemních památek u nás najdete také zajímavé tipy na podzemní továrny, vojenské kryty a bunkry.

Kam chcete jet?

Podzemí
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Zrušit vše
Podzemí
Poznávací

Důl Michal

Severní Morava a Slezsko Ostrava

9/10

Problematika těžby uhlí a životy horníků lákají na Ostravsku turisty. Důl Michal je jedním z těch, které se po ukončení těžby otevřely...

Tipy na další zážitky

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více