Podzemí - České Švýcarsko

Pokud vás fascinuje svět pod zemským povrchem a zajímají vás podzemní památky, můžeme vám doporučit místa v lokalitě České Švýcarsko, kam se vypravit pod zemský povrch. Připravte se na nevšední zážitky v hlubinách země. V našich tipech najdete místa jako jsou doly, štoly a tunely, které se rozprostírají jako nekonečný labyrint pod povrchem. Prohlédnout si také můžete sklepy, ale i důlní těžební techniku, která se používala nebo používá v hornictví. Kromě těchto podzemních památek u nás najdete také zajímavé tipy na podzemní továrny, vojenské kryty a bunkry.

Kam chcete jet?

Podzemí
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Zrušit vše
Podzemí

Tipy na další zážitky

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.