Sportovní areál Gutovka

Praha, Hlavní město Praha
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
10/10

Sportovní areál v Gutově ulici v Praze Strašnicích potěší celou rodinu. Můžete si užívat relaxaci i široké sportovní vyžití. Velká část areálu je věnována dětem.

Autor článku: Radomír Němeček, 14. července 2021

Potěší vás všestranné vyžití 

Areál Gutovka  v Praze 10 naplní vaše představy o odpočinku a relaxaci. K dispozici je řada sportovišť. Uvítáte fotbalové hřiště, víceúčelové hřiště, lezeckou stěnu, betonový skatepark. Zahrajete si minigolf. K pronajmutí jsou 4 kurty na plážový volejbal. Můžete navštívit vodní svět nebo si protáhnout tělo ve velkém lanovém centru. Vhod vám přijde odpočinková zóna. Je tu in-line dráha, v zimě využijete ledovou plochu.

Jak zabavit děti

Malé děti si užijí dětská hřiště s mnoha herními prvky.

Občerstvení

Občerstvíte se v Restauraci Bárka přímo v areálu a nebo v recepci.

Přístupnost

Metrem A do stanice Strašnická. Tramvají č. 7, 19, 26, 51, 55 do stanice Strašnická, č. 22, 24, 26, 51, 57, 59 do zastávky Na Hroudě. Autobusem 188, 234 do stanice Strašnická.

Parkování

Zaparkujete na parkovištích v ulici Na Hroudě, hned vedle areálu.

Poloha na mapě

Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
10/10
Podělte se s přáteli

Vyberte si ubytování

Tipy na zážitky v okolí

Tipy na další zážitky

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.