Sportovní aktivity  - Šumava a Lipno

Poznejte krásy regionu Šumava a Lipno, objevte zajímavá místa v kategorii sportovní aktivity a naplánujte si váš výletnický nebo sportovní den. Lákají vás aktivity v přírodě, poznávání památek, atrakce pro rodiny s dětmi nebo jiné sportovní aktivity v kategorii sportovní aktivity? Uvidíte, že možností je v destinaci Šumava a Lipno je velká řada. Náhodně jsme vybrali několik tipů v kategorii sportovní aktivity v lokalitě Šumava a Lipno: Šumavská in-line stezka z Nové Pece do Stožce, In-line a cyklostezka na Lipně. Prozkoumejte i některou z obcí, která stojí za návštěvu: Volary, Horažďovice, Kašperské Hory. Za dalšími výlety navštivte Plzeňský kraj.

Kam chcete jet?

Sportovní aktivity
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Zrušit vše
Sportovní aktivity
Sportovní

In-line a cyklostezka na Lipně

Šumava a Lipno Lipno nad Vltavou

0/10

Jste milovníci jízd na inline bruslích? Na Lipně v Jižních Čechách si můžete užít parádní inline stezku podél lipenské přehrady. Vede...

Vyberte si ubytování

KORZO Lipno

Šumava a Lipno Lipno nad Vltavou

10/10
Cena od 500 Kč do 1250 Kč
Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.