Bobové dráhy  - Šumava a Lipno

Poznejte krásy regionu Šumava a Lipno, objevte zajímavá místa v kategorii bobové dráhy a naplánujte si váš výletnický nebo sportovní den. Lákají vás aktivity v přírodě, poznávání památek, atrakce pro rodiny s dětmi nebo jiné sportovní aktivity v kategorii bobové dráhy? Uvidíte, že možností je v destinaci Šumava a Lipno je velká řada. Náhodně jsme vybrali několik tipů v kategorii bobové dráhy v lokalitě Šumava a Lipno: Na bobovce a horské dráze Lipno zažijete adrenalin. Prozkoumejte i některou z obcí, která stojí za návštěvu: Boletice, Stachy, Klenová. Za dalšími výlety navštivte Plzeňský kraj.

Kam chcete jet?

Bobové dráhy
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Zrušit vše
Bobové dráhy

Vyberte si ubytování

KORZO Lipno

Šumava a Lipno Lipno nad Vltavou

10/10
Cena od 500 Kč do 1250 Kč
Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.