Adrenalinové parky  - Šumava a Lipno

Poznejte krásy regionu Šumava a Lipno, objevte zajímavá místa v kategorii adrenalinové parky a naplánujte si váš výletnický nebo sportovní den. Lákají vás aktivity v přírodě, poznávání památek, atrakce pro rodiny s dětmi nebo jiné sportovní aktivity v kategorii adrenalinové parky? Uvidíte, že možností je v destinaci Šumava a Lipno je velká řada. Náhodně jsme vybrali několik tipů v kategorii adrenalinové parky v lokalitě Šumava a Lipno: Lanový park Zadov, Aktivity Park Frymburk - zábava a adrenalin pro celou rodinu, Off Park Modrava – lanový park. Prozkoumejte i některou z obcí, která stojí za návštěvu: Vyšší Brod, Klenová, Drslavice. Za dalšími výlety navštivte Plzeňský kraj.

Kam chcete jet?

Adrenalinové parky
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Zrušit vše
Adrenalinové parky
Sportovní

Lanový park Zadov

Šumava a Lipno Stachy

10/10

Na Šumavě si můžete v letních měsících užívat atraktivity Lanového parku Zadov. Jde o přírodní park, situovaný mezi stromy. Na jaře...

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více