Tipy co podniknout Český Kras a Karlštejnsko pro školy a organizace

Pro školní organizace, mateřské, základní i střední školy, které hledají inspiraci co podniknout, máme připravenou řadu zajímavých tipů na aktivity a výlety v oblasti Český Kras a Karlštejnsko. Naše nabídka zahrnuje širokou škálu aktivit, které jsou ideální pro vzdělávací, sportovní i zábavní účely. Nabízíme nápady, kam se vydat, co navštívit a jak efektivně a aktivně strávit čas mimo školní lavice.

Kam chcete jet?

pro školy a organizace
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Zrušit vše
pro školy a organizace
Poznávací

Sklárna Rückl v Nižboru

Střední Čechy Nižbor (15 km)

10/10

Ve středočeském Nižboru, v malebném údolí řeky Berounky, můžete nahlédnout do světa unikátní výroby ručně broušeného českého křišťálu....

Rodinné

Aktivní lesopark Řepy

Hlavní město Praha Praha (17 km)

10/10

I v rušném velkoměstě si najdete místa pro oddech, zábavu a relaxaci celé rodiny. Jedním z nich je v Praze Aktivní lesopark Řepy. Vymezuje...

Další vyhledávané lokality v kategorii: pro školy a organizace

Tipy na další zážitky

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.