Kultura Deštné v Orlických horách a okolí

Máme pro vás několik tipů na zajímavá místa, kam za kulturou v oblasti Deštné v Orlických horách. Pokud máte rádi umění a historii, určitě nevynechejte muzea a galerie, kde můžete objevovat fascinující obrazy, sochy a šperky vytvořené talentovanými umělci. Proč chodit na výstavy či do divadla? Kultura nás obohacuje, poskytuje nám nové pohledy, inspiruje naše myšlení a obohacuje ducha. Při návštěvě těchto míst si užijete bohaté kulturní zážitky. Naše tipy vám ukážou, kde se jednotlivé společenská zařízení nachází a co vám nabídnou.

Kam chcete jet?

Kultura
Upřesněte výběr
Zrušit vše
Zrušit vše
Kultura
Naučné

Sýpka - Muzeum Orlických hor

Orlické hory a Podorlicko Rokytnice v Orlických horách (16 km)

6/10

Zbrusu nové a moderní muzeum bylo nedávno otevřeno v Rokytnici v Orlických horách. Ze staré budovy sýpky se staly moderní prostory,...

Naučné

Muzeum hraček

Orlické hory a Podorlicko Rychnov nad Kněžnou (18 km)

0/10

Udělejte si výlet do okresního města Rychnova nad Kněžnou, kde můžete zavzpomínat na hračky, se kterými jste si hráli a svým dětem...

Naučné

Městské muzeum Žamberk

Orlické hory a Podorlicko Žamberk (24 km)

9/10

Vydejte se do města Žamberk, které se nachází na samém okraji Orlických hor a v blízkosti řeky Divoké Orlice. Poznejte krásu a historii...

Tipy na další zážitky

Vyberte si ubytování

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.