Koupaliště a rybník Broumar

Opočno, Hradecko, Královéhradecko
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
3.3/10

Máte rádi přírodní koupaliště, ale vaše drahá polovička naopak preferuje průzračnou modrou vodu koupališť. Máme pro vás ideální kompromis. Místo, kde budete moci uspokojit obojí představy o příjemném osvěžení. Vydejte se na koupaliště v Opočně u rybníku Broumar.

Autor článku: Radomír Němeček, 27. srpna 2020

Těště se na pořádné osvěžení

Koupaliště v Opočně nabízí svým návštěvníkům nově zrekonstruované koupaliště. Naleznete zde 50 metrů dlouhý bazén se dvěmi palveckými drahami. Pro děti jsou přichystané skluzavky a vodní atrakce. V sousedním rybníku Broumar se můžete projet na šlapadle nebo lodičce.

foto: broumar.cz

Nejen koupaliště, ale také centrum sportovních aktivit

Areál nabízí mnoho sportovního náčiní k zapůjčení a další sportovní aktivity. Součástí areálu jsou tenisové kurty. Můžete si zde zahrát plážový volejbal, petanque, stolní tenis nebo si zapůjčit kanoe, šlapadla, pramice či paddleboard.

Občerstvení

V areálu nechybí ani občerstvení. Posedět můžete v hospůdce ,Broumarce“ s nabídkou teplých pokrmů a nápojů.

Součástí areálu je i kemp. 

Tipy na ubytování

Přístupnost

Koupaliště v Opočně se nachází na okraji města. Do Opočna se lze dostat vlakovým či autobusovým spojem. Pěšky z centra města cesta trvá necelých 10 minut. 

foto: broumar.cz

Parkování

Osobní automobil lze zaparkovat přímo u koupaliště. Parkování je zdarma a časově neomezené.

Poloha na mapě

Tip na výlet. Za krásami nemusíte daleko

Opočno, nádherné město, které láká turisty na své zajímavosti a také pouze na příjemné procházky krásnými uličkami. Zdejší renesanční zámek nabízí nejen svou krásu, ale i obrovské zahrady s parkem a rozsáhlou oboru. Krásné historické uličky včetně původní štětové cesty si získají oblibu snad u každého – nejen - romantika.

Základní údaje

Kontaktní údaje

U Broumaru 555
Opočno 51773
+420 725 189 391
info@broumar.cz
broumar.cz

Štítky

  • Relax
  • pro rodiny s dětmi
  • Koupání
  • pro rodiče s dětským kočárkem
  • pro dva
  • pro seniory
  • pro vozíčkáře
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
3.3/10
Podělte se s přáteli

Tipy na zážitky v okolí

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.