FotbalPark Litomyšl

Litomyšl, Svitavsko, Východní Čechy
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
8/10

Na ploše pěti hektarů se dva kilometry od centra východočeského města Litomyšle rozkládá FotbalPark Litomyšl. V okolí Primátorské hráze v areálu Černá hora si na dvou hřištích užijete spoustu zábavy. Zahrajete si hlavně fotbalgolf.

Autor článku: Radomír Němeček, 2. března 2022

Zahrajete si na dvou hřištích

FotbalPark provozuje dvě certifikovaná hřiště. Každé z nich má jinou obtížnost. Každé  obsahuje 18 jamek z přírodních (dřevo, kámen, písek) i umělých překážek. Hraje se s míčem, který je potřeba co nejmenším počtem kopů dostat do jamek. Je možné pořádat turnaje a zápasy v rámci České fotbalové ligy a mezinárodní soutěže. V letním období můžete využít písečnou pláž s lehátky, dětským bazénem a vířivkou.

Občerstvení

V areálu je k dispozici občerstvení s grilovanými dobrotami a široký sortiment pití po celý den. Posedět se dá v areálu venku i uvnitř.

Jak zabavit děti

Pro děti tu mají trampolíny, houpačky i dřevěný a nafukovací hrad se skluzavkami.

Parkování a přístupnost

U areálu u hřišť FotbalParku se dá parkovat.

Poloha na mapě

Kam na další výlet v okolí

S dětmi na Litomyšlení
V Litomyšli na Zámeckém návrší se můžete účastnit dětského programu Litomyšlení. Pracovní listy získáte v informačním centru, v muzeu, v zámecké pokladně nebo v bludišti a na dalších místech. Jednotlivá zastavení propojují objekty Zámeckého návrší. Seznámíte se s historií a životem na zámku, školou rytířů a dvorních dam a dalšími zajímavostmi.

Základní údaje

Kontaktní údaje

Litomyšl
777 822 183
info@fotbalparklitomysl.cz
www.fotbalparklitomysl.cz

Štítky

  • Zábavné
  • pro rodiny s dětmi
  • Dětská hřiště
  • Fotbal
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
8/10
Podělte se s přáteli

Tipy na zážitky v okolí

Tipy co podniknout v regionu Východní Čechy

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů.