Trail park Klínovec

Loučná pod Klínovcem, Krušné hory a Podkrušnohoří
 
Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
5.5/10
Autor fotky: Trailpark Klínovec

Celkem 27 km pozvolně klesajících plynulých stezek mají milovníci singletracků k dispozici v Trail Paraku Klínovec v Krušných horách.

Autor článku: Radomír Němeček, 12. listopadu 2022

V plynulém stylu na Azuru a Rubinu

Traily v parku Klínovec jsou rozdělené podle obtížnosti. Můžete vyzkoušet oblíbený lehký modrý Azur, který měří 10 km. Jeho provoz je plynulý s hladšími a stabilnějšími povrchy, čekají vás mírné zatáčky. Středně obtížný červený Rubin je houpavý a souvisle klesající flowtrail, dlouhý 8 km. Jsou tu terénní vlny a klopené zatáčky.

Pro ty, co mají rádi adrenalin 

Náročný Baron má 6 km. Jde o perfektní mix skoků, flow a techniky. Je značen černě a je určen pro pokročilé bikery. Těžký Downhill Klínovec je dlouhý 3 km, sjezdová trat má světové parametry. Zvládnou ji jen skuteční experti. Má oranžové značení. Jsou tu vysoké dropy, dlouhé skoky, prudká klesání a jízda po odkloněném svahu. Adrenalin si dopřejete na nejtěžším trailu na celém Klínovci. Illegal je těžkou tratí České Enduro série. Čekají vás přejezdy potoka, kamenitý povrch s kluzkými kořeny a mnoha skoky.

Nechybí výborné zázemí

V areálu je k dispozici půjčovna i servis, myčka kol a koloběžek a sprchy. Děti mohou otestovat schopnosti v pumtrack a skill centru s malými překážkami.

Tipy na ubytování

Občerstvení

U lanovky je restaurace i rychlé občerstvení.

Parkování a přístupnost

Parkoviště se nachází přímo pod Trail parkem. Na začátek tras doveze cyklisty lanová dráha.

Poloha na mapě

Základní údaje

Kontaktní údaje

Háj 207
Loučná pod Klínovcem 43191
+420 415 242 242
rent@klinovec.cz

Kategorie a štítky

Ohodnoťte jak se vám líbí toto místo
5.5/10
Podělte se s přáteli

Vyberte si ubytování

Tipy na zážitky v okolí

Tipy na další zážitky

Tipy co podniknout v regionu Krušné hory a Podkrušnohoří

Přidejte své ubytování

Přidejte své ubytování

Ubytovatelé, propagujte efektivně vaše ubytování. Přivedeme Vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace. Buďte vidět na unikátní cestovní platformě.

Chci vědět více
Přidejte svůj zážitek

Přidejte svůj zážitek

Provozovatelé zážitků, aktivit, zájezdů a turistických služeb. Přidejte se k nám! Přivedeme vám nové zákazníky. Jednoduchá a nezávazná registrace.

Chci vědět více
Pište pro nás

Pište pro nás

Milujete cestování a psaní? Spojte vaše záliby a pište pro nás. Sdílejte své turistické zkušenosti s ostatními. Podílejte se na tvorbě skvělého obsahu.

Chci vědět více